265 | HORSKÁ KRAJINA
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- starting price: 12 000 CZK
- hammer price: 18 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 60 x 105 cm, rámováno, signováno vpravo dole FAMÍRA.
Provenience:
Restituce z Galerie hl. m. Prahy., ev. č. D-35.